Ubytování

Pohádkový komfort

Maringotka Gerlovka, to je jedinečné ubytování uprostřed Šumavy. Minimalistický nadčasový design a překvapivý komfort na každém čtverečním metru v souladu s přírodou. Plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, důmyslně rozmístěné úložné prostory. Stylově a vkusně zařízený jídelní i obývací koutek s detaily, které vás přesvědčí o tom, že každého hosta vítáme s otevřenou náručí. Prostorná postel s nebesky hebkým povlečením, která vybízí k lenošení. Dokonalá čistota, ručníky a ložní prádlo, stejně jako třídění odpadu jsou samozřejmostí. Na praní i úklid používáme jen ekologicky šetrné prostředky. 
I ty nejmenší detaily jsme zamýšleli pro vaše dokonalé pohodlí a odpočinek… 

Shrnutí všeho důležitého

😊 Maringotka je primárně určena pro dva hosty. Po dohodě je možné využít i rozkládací gauč.
😊 Aby Vás nezábly nožky, je Vám k dispozici podlahové vytápění, které v teplejších měsících krásně vytopí celou maringotku, v zimě je pak dobré využít i přímotop.
😊 Maringotka má dobře vybavený kuchyňský kout s indukční varnou desku, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem včetně skvělé kávy z místních pražíren, kvalitním čajem a základním kořením. Voda v maringotce je pitná a chutná skvěle.
😊 Samozřejmostí je splachovací toaleta, prostorný sprchový kout, k dispozici jsou ručníky i utěrky, fén na vlasy.
😊 Pokud by vás zastihlo deštivé počasí u nás se nudit nebudete. K dispozici je TV s pestrou nabídkou programů, stolní hry, knihy o Šumavě a také připojení na WIFI.
😊Zvířata k Šumavě patří a i my jsme milovníci domácích mazlíčků, ale v tomto případě nechte své domácí mazlíčky raději doma.
😊 Pokud jste milovníci grilování, připravte si nějaké dobrůtky, gril Vám je plně k dispozici, stejně tak venkovní nábytek (stůl a pohodlné židle).
😊 Maringotka pro Vás bude v den příjezdu připravena od 14ti hodin. V den odjezdu nám prosím předejte maringotku nejpozději v 10 hodin nebo v individuálním čase po společné domluvě.

Cena ubytování

Cena za 1 noc v maringotce 3300,- Kč. Maringotka je určená pro dvě osoby.

23.12. – 01.01. je cena za noc 3700,-Kč.

Při rezervaci celého týdne (6 nocí) je cena za noc 2900,-Kč.

(Ubytovat se mohou děti od 10-ti let mladší pouze po předchozí domluvě)

Minimální rezervace jsou 2 noci.